Buselique Hediyelik
Kategoriler
Gizlilik Sözleşmesi ve Güvenlik Politikası
Lütfen aşağıdaki “Kullanıcı Bilgilendirmesi ve Gizlilik Açıklaması” metnini dikkatlice okuyunuz çünkü; Site’ye ulaşım veya Site’nin kullanımı bu Bilgilendirme’yi okuduğunuz, anladığınız ve Kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.Kabul etmediğiniz bir hüküm bulunduğu takdirde Site’yi kullanımınıza son verebilirsiniz. www.buselique.com , iş bu bilgilendirmede dilediği zaman dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Yani www.buselique.com işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Web Sitesinde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. değişiklik yapılan Gizlilik Politikası hükümleri, Web Sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer. Bu nedenle, Site’yi her ziyaretinizde Yasal Uyarı ve Gizlilik Şartları başlığını denetlemenizi ve değişiklikler hakkında bilgi sahibi olmanızı ricaederiz. www.buselique.com, dilediği zaman ve her hangi birinin izin ya da onayına tabi olmaksızın, öz iradesi ile Site’nin kullanımına ara verebileceği gibi Site’nin kullanımını tamamen de sona erdirebilir.

Müşterilerimize ait kişisel bilgiler, gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bu bilgiler www.buselique.com sitesinde saklanır. iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. www.buselique.com müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek ve ayrıca ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanabilir.Kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir.

Aksi talep edilmediği sürece düzenli veya düzensiz olarak bilgilendirme e-postaları gönderebilmektedir. Bu e-postalarda www.buselique.com ya da üçüncü kişilerin tanıtımlarına da yer verilebilmektedir. Dilediğiniz zaman, anılan e-postalardaki yönlendirmeleri kullanarak bu bilgilendirmenin durdurulmasını talep edebilirsiniz. Üyelikten çıkmak istemeniz durumunda info@buselique.com adresine talebiniz ile ilgili mail atabilir veya “Hesabım” sayfasındaki “Duyuru Abonelikleri” linkine tıklayabilirsiniz .

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrılanların bilgileri silinir, buselique.com tarafından kullanılmaz. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz. Bu formu doldurduktan sonra üyelikten çıkma işlemleriniz başlatılacaktır.Bu işlem kullanıcı güvenliği için gerekmektedir. Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse, farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa üyelik sonlandırılması gerçekleştirilemeyecektir.

Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyorsa ve buselique ismine zarar verici eylemlerde bulunuyorsa üyeliği tekrar değerlendirilir ve gerektiğinde üyeliği sonlandırılır

Güvenlik Politikası

Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için buselique.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır. buselique.com, kredi kartı bilgilerinizi sadece satın alma aşamalarında kullanmaktadır.

Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları kullanılmaktadır. 256 Bit SSL ve 3D Secure servisleri ile kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi riske atmadan sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.Sitemizden kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman ileri teknolojileri ve servisleri kullanmaktayız.

Kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda tarayıcınızda bir kilit işareti çıkmaktadır. Bu işaret sitemizde işlem yaptığınız hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin ve erişilemeyeceğinin garantisidir.Kredi kartı bilgileriniz başka hiç bir işlem için kayıt altında tutulmamaktadır.

Sitemizde kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez ve saklanmaz. Sitemizden yaptığınız her alışverişte kart bilgilerinizi tekrar girmenizin nedeni budur. buselique.com üzerinden kredi kartı ile yapılan ödemeler daha güvenli alışveriş olanağı sağlayan ve Visa/Mastercard/American Express tarafından desteklenen 3D Secure ile gerçekleşmektedir. 3D Secure hizmeti kartınızın başkaları tarafından kullanılmasını önlemek için her işlemde farklı şifre oluşturma yoluyla sistemin güvenliğini sağlamaktadır.