Buselique Hediyelik
Kategoriler
İade & Değişim Sözleşmesi
Buselique.com dan satın aldığınız ürünler size teslim edildikten sonra 14 gün boyunca para iadesi ve ürün değişimini içeren memnuniyet garantisi altındadır.

İADE KOŞULLARI

Orjinal ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kahve keyfi kategorisinde yer alan, çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız önem taşımaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürün detay sayfalarında "İade veya değişim yapılamaz" şeklinde ibare bulunan ürünlerde iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade prosedürüne uygun olarak yapılmayan iadelerde, iade işleminin yapılması garanti edilmemektedir.

İADE PROSEDÜRÜ

Hesabım alanından Siparişler sayfanıza ulaşın. Siparişler sayfanıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Siparişler sayfasından iade veya değişim işlemi yapmak istediğiniz siparişi seçin.

Sipariş detay sayfasında sağ alt bölümde yer alan "ÜRÜNLERİ İADE ET" butonuna tıklayın.

Açılan ekranda iade etmek istediğiniz ürünü seçtikten sonra iade nedeninizi kısaca belirterek GÖNDER butonuna tıklayın.

Yukarıda belirtilen işlemleri yaptığınız anda iade talebiniz bize ulaşacaktır. Sonrasında müşteri temsilcilerimizden biri sizinle iletişime geçerek iade veya değişim işleminiz için yardımcı olacaktır.

Yukarıda belirtilen adımları takip etmeden yapılacak iadelerde yaşanabilecek aksaklıklardan www.buselique.com / sineseramik sorumlu değildir.

İade ettiğiniz ürün(ler) bize ulaştığında gerekli kontroller yapılarak iade koşullarına uygunluğu incelenecektir ve 2 (iki) iş günü içinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. İade koşullarına uygun ürünler için beğendiğiniz farklı bir ürünle DEĞİŞİM veya ÜCRET İADESİ talep edebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR

İade seçeneği olarak Değişim işlemi yapıldığı takdirde kargo ücreti buselique tarafından karşılanacaktır. Yapılan değişim işlemindeki ürün iade edilmek istendiği takdirde kargo ücreti müşteriye ait olacaktır.

İade etmek istediğiniz ürünü garanti belgesi, varsa sertifikası, kullanım kılavuzu, aksesuarları ve diğer tüm orjinal paket içeriğiyle birlikte eksiksiz olarak iade etmeniz gerekmektedir. Orjinal paket içeriği eksik olan veya kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürünü kargo görevlisine teslim etmeden önce size gönderildiği şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade etmek istediğiniz ürün kargo taşıma sürecinde hasar görebilir ve bu durumda tüm sorumluluk size ait olacaktır. Bu durumda kargo taşıma sürecinde hasar gören ürünlerin iade işlemi yapılmayacaktır.

Kişiye özel yapılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Siparişe özel olarak tedarik edilmiş veya üretilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürün iadesi hakkının kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün buselique ye gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 14 (ondört) gün içinde Ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

İade işleminde ödeme kredi kartı veya benzeri ödeme araçları ile gerçekleştirilmişse geri ödeme nakit olarak yapılmaz; ürün bedeli satın alma işleminde kullanılan kredi kartı hesabına iade edilir.